Düzce booked.net
+7...+9° C
Evinizin rahatlığı ve konforu için çalışıyoruz.

Hakkımızda

YURDUMUZ HAKKINDA

M.E.B. DÜZCE GİZEM KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Tümü aydınlık olan ve öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn edilmiş odalarımız, ihtiyaçları olan her an kullanabilecekleri mutfağımız, çamaşırhanemiz, wireless bağlantımız, internet salonumuz, içinde kapsamlı bir kütüphanenin bulunduğu etüt odamız, tv seyredip bir arada eğlenebilecekleri dinlenme salonumuzla; M.E.B. Özel Düzce Gizem Kız Öğrenci Yurdu, Düzce'de evlatlarınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir kurumdur. Siz değerli öğrencilerimize sunduğumuz olanaklara, hizmetlere, oda fotoğraflarına, ulaşım durumuna ve üniversitelere olan uzaklıklarına ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz.

Düzce Gizem Kız Öğrenci Yurdu, öğrencilerimize kendi yuvaları kadar sıcak, sevgi dolu, temiz, güvenli ve Atatürk İlkeleri doğrultusunda çağdaş bir ortam sunmak amacı için çalışan bir şahıs kuruluşudur.

Sizler İçin Amacımız

Yurt Yönetimi Olarak

Ev konforunda konaklama hizmetleriyle ihtiyacınız olan herşeyi ve bir öğrenci yurdundan çok daha fazlasını sunmak için çalışıyoruz.
Bugüne kadar başarılarımıza ortak olan ve gelecekte ortak olmaya devam edecek, tüm çalışma arkadaşlarımıza, iş ortaklarımıza ve öğrencilerimize en derin şükranlarımız ile teşekkür ediyoruz.